Blog młodej mamy dwójki dzieci o niedużej różnicy wieku. Jest on dla mnie pewnego rodzaju odskocznią. Opisuję elementy naszego życia, daję porady innym rodzicom, umieszczam recenzje produktów dla dzieci. Wyrażam na swoje "ja". Część wpisów tworzy taki mój pamiętnik. Staram się w nim "uchwycić" chwile i zapisać rzeczy warte zapamiętania, które mogą przydać się również innym. Ciągle się rozwijam i szukam nowych tematów, chcę być inspiracją dla innych.

czwartek, 12 października 2017

Konkurs z Canpol Babies "Krówka"

Obiecany konkurs z Canpolem:)

Jak zapowiadałyśmy z Karoliną na fanpage ("Mamcie dwie") obie zostałyśmy wybrane do organizacji konkursu. Każda z nas ma swoje zadanie, oczywiście w obu możecie brać udział- do wygrania łącznie mamy dla Was 4 zestawy "Krówka", ale przypadają one po 2 na zadanie. Zarówno zgłoszenie w konkursie u mnie jak i u Mamy Karoliny możecie zamieszczać na fanpage (stąd wspólny plakat), a także na blogach, czy wysyłając wiadomość mailową.
A oto szczegóły mojego zadania:
Dzieci lubią zwierzątka. A może macie swoje zwierzątko? Przedstaw na swojej pracy ulubione zwierzątko Twojego dziecka. Może to być zdjęcie, ale także praca plastyczna. Kreatywność mile widziana.


1. Organizatorem konkursu jest blog sylwiaidzieci.pl, sponsorem Canpol Babies
2. Konkurs trwa od 12.10.17 do 31.10.17 do końca dnia.

3. Nagrodą w konkursie jest zestaw "Krówka" x2 (dla dwóch osób)

4. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni od zakończenia konkursu

5. Zwycięzca ma obowiązek zgłosić się do organizatora z danymi (adres, nr telefonu, adres e-mail) w ciągu 3 dni, w innym razie zostanie wybrany nowy (biznes@sylwiaidzieci.pl lub w wiadomości prywatnej do Mamcie dwie)

6. Wysyłką nagrody zajmuje się sponsor konkursu, wysyłka na koszt sponsora na terenie kraju

7. Jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę konkursową

8. Praca nie może brać udziału w innym konkursie, ma być pracą autorską, nie skopiowaną od kogoś

9. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na publikację nadesłanej pracy

*zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu (jeśli to nastąpi, oczywiście poinformuję), a także własnej interpretacji.WARUNKI UCZESTNICTWAPrzede wszystkim należy wysłać  pracę konkursowa zgodną z tematem. Możesz to zrobić w komentarzu na blogu (może być komentarz anonimowy- tylko pamiętaj, by się podpisać), wysyłając zgłoszenie na maila biznes@sylwiaidzieci.pl lub  pod postem konkursowym na facebooku.

Dodatkowo miło będzie jeśli • polubisz Mamcie dwie (dla tych co nie wiedzą, jest to wspólny fanpage dla sylwiaidzieci.pl oraz zuzienkaimamak.blogspot.com)
 • polubisz Canpol Babies
 • zostaniesz obserwatorem mojego bloga
 • polubisz i udostępnisz plakat konkursowy
 • zaprosisz znajomych do zabawy
Nie są to jednak warunki konieczne, a w konkursie udział mogą brać osoby, które nie posiadają konta na Facebooku.

W każdym zadaniu wygrywają dwie osoby (pamiętajcie, że drugie zadanie z plakatu wykonujemy u mamy Karoliny, a szczegóły znajdziecie tutaj- jeśli chcecie oczywiście;))
Przy wyborze zwycięzców oceniana będzie przede wszystkim kreatywność i pomysłowość (według uznania mojego i Karoliny).

1 komentarz:

 1. jak mnie tu dawno nie było ;-( ehh ale czasu brak na wszystko ;-( ehh
  Mam nadzieje że mi wybaczysz ! :-*

  Powodzenia !! ;-*

  OdpowiedzUsuń