Blog młodej mamy dwójki dzieci o niedużej różnicy wieku. Jest on dla mnie pewnego rodzaju odskocznią. Opisuję elementy naszego życia, daję porady innym rodzicom, umieszczam recenzje produktów dla dzieci. Wyrażam na swoje "ja". Część wpisów tworzy taki mój pamiętnik. Staram się w nim "uchwycić" chwile i zapisać rzeczy warte zapamiętania, które mogą przydać się również innym. Ciągle się rozwijam i szukam nowych tematów, chcę być inspiracją dla innych.

poniedziałek, 9 października 2017

Blogosfera Canpol Babies- "Kolorowe Zwierzątka"


Właśnie wystartowała kolejna edycja Blogosfery Canpol babies. W tym miesiącu do zdobycia jest aż 45 zestawów "Kolorowe zwierzątka "- zestawy wspaniałe zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek:)
Zgłaszamy się więc i my.

Zasady udziału w Blogosferze Canpol babies- czyli Canpol odpowiada na Wasze pytania:)

Masz ochotę przetestować nasze produkty i napisać o nich recenzję na swoim blogu? A może chciałabyś zorganizować konkurs na swoim blogu z naszymi produktami?
Sprawdź krok po kroku jak zgłosić swoją kandydaturę.
1. rejestrujesz się lub logujesz w naszym serwisie
Rejestracja trwa zaledwie kilka chwil, a dzięki niej będziesz mogła otrzymać nasze produkty. Zarejestruj się Jeśli posiadasz już konto w serwisie, zaloguj się.
2. dodajesz wpis o Blogosferze Canpol babies na swoim blogu
Na swoim blogu napisz o chęci uczestnictwa w testach produktów w Blogosferze Canpol babies i zachęć innych do udziału podając link do Blogosfery (http://canpolbabies.com/pl/blogosfera).
3. wypełniasz formularz zgłoszeniowy w Blogosferze
Przejdź do formularza, wypełnij wszystkie aktywne pola i wyślij zgłoszenie. Twoje zgłoszenie pojawi się na stronie głównej Blogosfery i w zakładce Twoje zgłoszenia.
4. testujesz produkty lub organizujesz konkurs
Spośród wszystkich zgłoszeń w danym miesiącu wybieramy grupę blogerek, które otrzymują produkty to testów lub do przeprowadzenia konkursu. Jeśli zostaniesz wybrana, masz 30 dni na napisanie recenzji o produkcie od momentu otrzymania przesyłki (testerki) lub na organizację konkursu od dnia otrzymania informacji o wytypowaniu do przeprowadzenia konkursu (organizatorki konkursu). Pamiętaj, żeby nie usuwać wpisu o Blogosferze oraz opinii o testowanym produkcie / wpisu konkursowego przez okres 12 miesięcy.
5. informujesz o konkursie w Blogosferze (dla organizatorek konkursów)
Zamieszczasz link do przeprowadzanego przez siebie konkursu z produktami Canpol babies.
Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu.
Dzięki temu inne mamy dowiedzą się o Twoim konkursie. Po wytypowaniu laureatek swojego konkursu wysyłasz nam ich dane teleadresowe, a my wysyłamy do nich nagrody.
5. informujesz o recenzji w Blogosferze (dla testerek)
Zamieszczasz link do swojej recenzji w Blogosferze. Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu.


A Wy prowadzicie bloga? Zgłosiliście już swój udział? A może z niecierpliwością czekacie na konkursy?Zapraszamy do zapisywania się tutaj. W tym miejscu również dowiecie się, gdzie aktualnie odbywają się konkursy z Canpolem:)

1 komentarz:

  1. Świetny zestaw :) pewno też się zgłosimy.
    Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń