Blog młodej mamy dwójki dzieci o niedużej różnicy wieku. Jest on dla mnie pewnego rodzaju odskocznią. Opisuję elementy naszego życia, daję porady innym rodzicom, umieszczam recenzje produktów dla dzieci. Wyrażam na swoje "ja". Część wpisów tworzy taki mój pamiętnik. Staram się w nim "uchwycić" chwile i zapisać rzeczy warte zapamiętania, które mogą przydać się również innym. Ciągle się rozwijam i szukam nowych tematów, chcę być inspiracją dla innych.

wtorek, 6 czerwca 2017

Konkurs z Canpol Babies- zestaw Little Cutie

Pora na kolejny konkurs:)

Ulubiona zabawka. Każdy ją ma, nawet jeśli jest malutki. Pokaż w dowolny sposób (może to być np kolaż, zdjęcie, opowiadanie, wierszyk) ulubioną zabawkę Twojego dziecka lub wspomnienie swojej z dzieciństwa.
Niech poniesie Cię kreatywność.
1. Organizatorem konkursu jest blog sylwiaidzieci.pl, sponsorem Canpol Babies

 


2. Konkurs trwa od 06.06.17 do 30.06.17 do końca dnia.

3. Nagrodą w konkursie jest zestaw Little Cutie x2 (dla dwóch osób)

4. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni od zakończenia konkursu

5. Zwycięzca ma obowiązek zgłosić się do organizatora z danymi (adres, nr telefonu, adres e-mail) w ciągu 3 dni, w innym razie zostanie wybrany nowy (biznes@sylwiaidzieci.pl lub w wiadomości prywatnej do Mamcie dwie)

6. Wysyłką nagrody zajmuje się sponsor konkursu, wysyłka na koszt sponsora na terenie kraju

7. Jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę konkursową

8. Praca nie może brać udziału w innym konkursie, ma być pracą autorską, nie skopiowaną od kogoś

9. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na publikację nadesłanej pracy

*zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu (jeśli to nastąpi, oczywiście poinformuję), a także własnej interpretacji.WARUNKI UCZESTNICTWAPrzede wszystkim należy wysłać  pracę konkursowa zgodną z tematem. Możesz to zrobić w komentarzu na blogu (może być komentarz anonimowy- tylko pamiętaj, by się podpisać), wysyłając zgłoszenie na maila biznes@sylwiaidzieci.pl lub  pod postem konkursowym na facebooku.

Dodatkowo miło będzie jeśli  • polubisz Mamcie dwie (dla tych co nie wiedzą, jest to wspólny fanpage dla sylwiaidzieci.pl oraz zuzienkaimamak.blogspot.com)
  • polubisz Canpol Babies
  • zostaniesz obserwatorem mojego bloga
  • polubisz i udostępnisz plakat konkursowy
  • zaprosisz znajomych do zabawy
Nie są to jednak warunki konieczne, a w konkursie udział mogą brać osoby, które nie posiadają konta na Facebooku.

Wygrywają dwie osoby. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność i pomysłowość (wybieram ja, według mojego uznania).

2 komentarze:

  1. Moja ulubiona zabawka z dzieciństwa to duzy guzik od Mamy płaszcza ktory byl na nitce(nitka przelozona przez 2 dziurki i zwiazana)tzw. bączek. Nitke zakladalo sie na pale zwykle byly to palce wskazujace albo srodkowe reki i sie rozciagalo ta nitke tak zeby byla naprężona i na zwenatrz i do srodka a gdy guzik nabral odppwiedniej predkosci to przykladalo sie do grzywki i zawsze wciagalo ja a bol byl niesamowity jak sie wlosy owinely na nitce i nie raz bylo trzeba obciac lawalek grzywki bo nie dalo się odwinac włosów z tej nitki... ( moja dzicia jeszcze w brzuszku kopie wiec zabaweczki ulubionej nie ma...:-D) uwielbialam tego przez nas wymyslonego Bączka wiele zabawy bylo z nim...

    OdpowiedzUsuń