Blog młodej mamy dwójki dzieci o niedużej różnicy wieku. Jest on dla mnie pewnego rodzaju odskocznią. Opisuję elementy naszego życia, daję porady innym rodzicom, umieszczam recenzje produktów dla dzieci. Wyrażam na swoje "ja". Część wpisów tworzy taki mój pamiętnik. Staram się w nim "uchwycić" chwile i zapisać rzeczy warte zapamiętania, które mogą przydać się również innym. Ciągle się rozwijam i szukam nowych tematów, chcę być inspiracją dla innych.

środa, 30 listopada 2016

Blogosfera Canpol Babies

Z przyjemnością zgłaszamy się do kolejnej edycji Blogosfery. W listopadzie do testowania możemy zdobyć wspaniały zestaw: elektryczny sterylizator parowy oraz butelki "Little Cutie". W tym miesiącu do zdobycia jest 30 takich zestawów (15 dla testerek oraz 15 dla organizatorek konkursu).Zgłaszamy się więc do obu opcji- a co!:) Może tym razem los się do nas uśmiechnie:)

Buteleczki Little Cutie w dwóch rozmiarach 120ml (0m+) oraz 240 ml (3m+).
Są szerokootworowe,  trwałe i bezpieczne  , a dzięki specjalnemu systemowi-antykolkowe. Kształt smoczka zbliżony jest do pieri matki, więc ułatwia to łączenie karmienia butelką i piersią.


Buteleczki, które można zdobyć są w kolorze niebieskim- czyli uniwersalnym:) Tak, tak uważam:) Kolor ten jest wspaniały zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, Szczerze mówiąc, to ja niejednokrotnie kupując rzeczy dla córeczki kupuję nie różowe, a niebieskie:) Nie przepadam za różowym. Mają piękne wzory:)

Sterylizator parowy- wspaniała rzecz, jeśli używa się butelek, kubeczów itp. Prędzej czy później każdemu będzie przydatny, a bardzo może ułatwić czyszczenie.
My takiego nie posiadamy, a bardzo by nam pomógł. Oboje dzieci korzysta z różnych "sprzętów do picia", a wyparzanie ich doprowadza mnie nie raz do szału (tyle tego jest)Więcej na temat blogosfery znajdziecie tutaj.

Trzymam kciuki, by tym razem się udało!:) No i za Was też.


źródła: canpolbabies.com

5 komentarzy:

 1. ja również tym razem zgłosiłam się do obu możliwości.
  powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sobie odpuściłam , muszę zacząć być bardziej aktywna na portalu, życzę powodznie Kochana.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama bym takie chciała,szczególnie,że niedługo będę mamą!:)
  Tak więc zgłaszam się już teraz!
  Dodaję do obserwowanych i pozdrawiam!
  www.emigrantkatestuje.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń