Blog młodej mamy dwójki dzieci o niedużej różnicy wieku. Jest on dla mnie pewnego rodzaju odskocznią. Opisuję elementy naszego życia, daję porady innym rodzicom, umieszczam recenzje produktów dla dzieci. Wyrażam na swoje "ja". Część wpisów tworzy taki mój pamiętnik. Staram się w nim "uchwycić" chwile i zapisać rzeczy warte zapamiętania, które mogą przydać się również innym. Ciągle się rozwijam i szukam nowych tematów, chcę być inspiracją dla innych.

poniedziałek, 26 września 2016

Witam ponownie- odsłona 2

Niestety jak niektórzy wiedzą, padł mi system w komputerze. Potraciłam wszystkie dane, hasła. Niestety nie udało mi się odzyskać możliwości zalogowania do poprzedniego konta google, a tym samym bloga... Żal mi strasznie, bo tyle pracy w to włożyłam... Po namowie kilku osób postanowiłam kontynuować to, ale na nowym blogu. Mam nadzieję, że Ci co ze mną byli, trafią na tego bloga i ze mną zostaną. Jak znajdę chwilkę to powrzucam stare posty, żeby to było w jednym miejscu i żeby można było do nich swobodnie wrócić.
We mnie się już kotłuje.. Ty;le mam do nadrobienia... Canpol, Jogobella, chrzest Julki, bo w końcu mamy zdjęcia,  to co się u nas działo.. I w ogóle wiele innych... Śledźcie więc na bieżąco, bo będę nadrabiać w wolnych chwilach.

9 komentarzy: