Blog młodej mamy dwójki dzieci o niedużej różnicy wieku. Jest on dla mnie pewnego rodzaju odskocznią. Opisuję elementy naszego życia, daję porady innym rodzicom, umieszczam recenzje produktów dla dzieci. Wyrażam na swoje "ja". Część wpisów tworzy taki mój pamiętnik. Staram się w nim "uchwycić" chwile i zapisać rzeczy warte zapamiętania, które mogą przydać się również innym. Ciągle się rozwijam i szukam nowych tematów, chcę być inspiracją dla innych.

piątek, 30 września 2016

Magiczna supermoc

Jestem mamą dwójki maluchów- o tak, to wyzwanie! Każdego dnia mam podwójnie roboty. Pieluchowanie obu maluchów (tak, Olcio jeszcze korzysta z pieluchy), karmienie Julki, podanie jedzenia Olkowi (je sam), zabawy z jednym i drugim, tulenie, noszenie, mycie... Do tego oczywiście obowiązki domowe: pranie sprzątanie, gotowanie, prasowanie. Na spacer czasem trzeba wyjść, pojechać do miasta... Oj jest co robić (a ja jeszcze bawię się w bloga hehe;p)
Czasem nie wiem w co w ręce włożyć...
Tu z pomocą przychodzi moja SUPERMOC:) Nagle potrafię się rozdwoić, ba nawet  czasem jest mnie kilkanaście, jestem superszybka, superdokładna, w ogóle super super.
W jednym czasie sprzątam, gotuję, piorę, bawię się z Olkiem, karmię piersią Julkę, czasem jeszcze jem. Oj tak.  Jestem jaKUCHARKA, jaSPRZĄTACZKA, jaOPIEKUNKA, jaŻONA, jaPRACZKA i oczywiście jaMAMA.

Skąd ta moja SUPERMOC? To magia!:)

A tak poważnie- jestem mamą! To daje mi supermoc:) Pogodzenie tylu obowiązków,nagle to wszystko staje się możliwe. Jestem mamą podwójną- mam więc podwójnie wszystkiego, także podwójnie radości, miłości. To daje mi kopa!
Nie powiem, jak każdy, miewam gorsze dni... Czasem nie mam siły.. Padam! Ale mam świadomość, że muszę dac radę, dla nich! Dla moich dzieci i mojego męża:)

Nawiasem mówiąc fajnie by tak było mieć taką prawdziwą supermoc. Hmm ale można sobie pomarzyć:)
To jedno jest możliwe- bycie SUPERMAMĄ! Każda mama ma jakieś supermoce:)

Kto jeszcze nie był, zapraszam na fanpage mój i mamay Karoliny o tu

5 komentarzy:

 1. U mnie jest tak Samo czasami po tych obowiązkach jestem tak zmęczona jak bym w kamieniolomach robiła ;) ale dzieci potrzebują Nas. Musimy być super mamami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem mamą starszaka bo ma już 7 lat ale taka moc na pewno by się przydała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. uśmiech Maluchów dużo wynagradza :) świetne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Supermoc objawia mi się wtedy kiedy słysze, że coś jest "niemożliwe"! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo my mamy jesteśmy wielozadaniowe ;)

  OdpowiedzUsuń